تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کارگروه مدیریت و مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان معاونت امور زنان و خانواده گفت: ما تلاش می‌کنیم با بهره گیری از ظرفیت مجامع علمی در زمینه عدالت جنسیتی فرهنگ سازی کنیم. کبری روشنفکر در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مذاکرات خود را با اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران در زمینه انجام کار فرهنگی و نظری […]

[ad_1]

دبیر کارگروه مدیریت و مشارکت سیاسی – اجتماعی زنان معاونت امور زنان و خانواده گفت: ما تلاش می‌کنیم با بهره گیری از ظرفیت مجامع علمی در زمینه عدالت جنسیتی فرهنگ سازی کنیم.

کبری روشنفکر در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مذاکرات خود را با اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران در زمینه انجام کار فرهنگی و نظری در حوزه عدالت جنسیتی آغاز کرده‌ایم و قرار است سلسله نشست‌هایی را در این زمینه برگزار کنیم که نخستین نشست مهر ماه برپا می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: لازم است شاخص‌ها و عناصر عدالت جنسیتی را مشخص کنیم تا بتوانیم به گونه‌ای موثر زمینه جاری‌سازی این رویکرد را در جامعه فراهم آوریم.

روشنفکر تاکید کرد: معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری می تواند از طریق معاونت حقوقی خود در زمینه تعیین شاخص‌ها نقش اساسی داشته باشد .

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس