تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده کهگیلویه بزرگ تلاش برای برکناری مدیران حوزه انتخابیه‌اش را تکذیب کرد. به گزارش ایلنا از یاسوج، عدل هاشمی‌پور در پیام تلگرامی آورده است:  هرگونه مذاکره و هماهنگی با استاندار برای انتصاب مدیران همسو را تکذیب کرده و هرگونه موضع‌گیری علیه مدیران دولتی و تلاش برای برای برکناری آنان را کذب و فاقد وجاهت […]

[ad_1]

نماینده کهگیلویه بزرگ تلاش برای برکناری مدیران حوزه انتخابیه‌اش را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، عدل هاشمی‌پور در پیام تلگرامی آورده است:  هرگونه مذاکره و هماهنگی با استاندار برای انتصاب مدیران همسو را تکذیب کرده و هرگونه موضع‌گیری علیه مدیران دولتی و تلاش برای برای برکناری آنان را کذب و فاقد وجاهت می‌دانیم.


تعامل با دولت و همگرایی و تلاش برای توسعه منطقه و احترام به مدیران زحمتکش امروز و فردای استان و وارد نشدن به بحث‌های تنش‌زای سیاسی از اهداف اولیه و اجتناب ناپذیر ما است.


نماینده کهگیلویه بزرگ در ادامه تاکید کرد: ما آمده‌ایم تا فارغ از بحث‌های تنش‌زا و بی‌حاصل سیاسی با تعامل با دولت و سایر مدیران و یکدلی تنها در حوزه خدمت و توسعه و محرومیت‌زدایی قدم برداریم.


هاشمی‌پور در ادامه نوشت: تغییرات مدیریتی بنا به نص‌صریح قانون‌اساسی از اختیارات و وظایف دولت است و قطعا نماینده ارشد دولت در صورت لزوم و نیاز به تغییرات مدیریتی برای انتصاب مدیران کارآمد و براساس شایسته‌سالاری از همه نخبگان، اساتید و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برای این امر مهم همفکری و تبادل‌نظر خواهند کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس