تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ‌تلاش می‌شود با ایجاد مراکز و پایگاه‌های سلامت در حاشیه شهرها، خدمات بیشتری در حوزه سلامت به شهروندان این مناطق ارایه شود. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا،‌ دکتر ایرج حریرچی در حاشیه افتتاح مرکز سلامت جامع شماره ۱۲ شرق اهواز که امروز (۶ شهریورماه) در منطقه زرگان […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ‌تلاش می‌شود با ایجاد مراکز و پایگاه‌های سلامت در حاشیه شهرها، خدمات بیشتری در حوزه سلامت به شهروندان این مناطق ارایه شود.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا،‌ دکتر ایرج حریرچی در حاشیه افتتاح مرکز سلامت جامع شماره ۱۲ شرق اهواز که امروز (۶ شهریورماه) در منطقه زرگان اهواز برگزار شد، گفت:‌ تاکنون ۱۹۵۵ پایگاه سلامت در شهرها و حاشیه شهرها در سطح کشور افتتاح شده است.

او افزود: حدود ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مردم کشور در حاشیه شهرها ساکن هستند که خدمات کمتری در حوزه سلامت و بهداشت به آنها ارایه می‌شد و امیدواریم با راه‌اندازی این مراکز، وضعیت خدمات‌رسانی بهداشتی در حاشیه شهرها بهتر شود.

قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت حاشیه‌نشینی در اهواز گفت:‌ اهواز از شهرهای حاشیه‌نشین کشور است که به دلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی در سال‌های گذشته، حاشیه‌نشینی در آن گسترش پیدا کرده است.

حریرچی ادامه داد: ‌در اهواز تاکنون ۱۲۱ پایگاه سلامت و ۷۰ مرکز جامع سلامت راه‌اندازی شده و امید است با فعالیت این پایگاه‌ها، خدمات‌رسانی متناسب با نیاز مردم، انجام شود.

او گفت: تلاش بر این است که به حداقل ۷۰ درصد مردم حاشیه‌نشین، خدمات سلامت و بهداشت ارایه شود.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس