تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ‌تلاش می‌شود با ایجاد مراکز و پایگاه‌های سلامت در حاشیه شهرها، خدمات بیشتری در حوزه سلامت به شهروندان این مناطق ارایه شود. به گزارش خبرنگار ایسنا،‌ دکتر ایرج حریرچی در حاشیه افتتاح مرکز سلامت جامع شماره ۱۲ شرق اهواز که امروز (۶ شهریورماه) در منطقه زرگان اهواز برگزار شد، اظهار […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ‌تلاش می‌شود با ایجاد مراکز و پایگاه‌های سلامت در حاشیه شهرها، خدمات بیشتری در حوزه سلامت به شهروندان این مناطق ارایه شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا،‌ دکتر ایرج حریرچی در حاشیه افتتاح مرکز سلامت جامع شماره ۱۲ شرق اهواز که امروز (۶ شهریورماه) در منطقه زرگان اهواز برگزار شد، اظهار کرد:‌ تاکنون ۱۹۵۵ پایگاه سلامت در شهرها و حاشیه شهرها در سطح کشور افتتاح شده است.

وی افزود: حدود ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مردم کشور در حاشیه شهرها ساکن هستند که خدمات کمتری در حوزه سلامت و بهداشت به آنها ارایه می‌شد و امیدواریم با راه‌اندازی این مراکز، وضعیت خدمات‌رسانی بهداشتی در حاشیه شهرها بهتر شود.

قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت حاشیه‌نشینی در اهواز عنوان کرد:‌ اهواز از شهرهای حاشیه‌نشین کشور است که به دلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی در سال‌های گذشته، حاشیه‌نشینی در آن گسترش پیدا کرده است.

حریرچی ادامه داد: ‌در اهواز تاکنون ۱۲۱ پایگاه سلامت و ۷۰ مرکز جامع سلامت راه‌اندازی شده و امید است با فعالیت این پایگاه‌ها، خدمات‌رسانی متناسب با نیاز مردم، انجام شود.

وی گفت: تلاش بر این است که به حداقل ۷۰ درصد مردم حاشیه‌نشین، خدمات سلامت و بهداشت ارایه شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس