تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در ادامه رقابت‌های کانوپولوی قهرمانی جهان در سیراکوزای ایتالیا تیم بزرگسالان در دور گروهی و تیم زیر ۲۱ سال در گروه بازنده‌ها به مصاف رقبا رفتند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت‌های کانوپولوی قهرمانی جهان در روز سوم در سیراکوزای ایتالیا ادامه یافت که در این مسابقات تیم […]

[ad_1]

در ادامه رقابت‌های کانوپولوی قهرمانی جهان در سیراکوزای ایتالیا تیم بزرگسالان در دور گروهی و تیم زیر ۲۱ سال در گروه بازنده‌ها به مصاف رقبا رفتند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت‌های کانوپولوی قهرمانی جهان در روز سوم در سیراکوزای ایتالیا ادامه یافت که در این مسابقات تیم زیر ۲۱ سال کشورمان در گروه بازنده ها ۳ دیدار برگزار کرد. این تیم ابتدا ۸ بر ۷ از هلند باخت، سپس ۳ بر ۳ با ایتالیا مساوی کرد و در آخرین بازی امروز خود ۷ بر یک ایرلند را مغلوب کرد.

این تیم در آخرین دیدار گروه بازنده‌های خود فردا ۱۲ شهریور ماه با سنگاپور مسابقه خواهد داد.

تیم بانوان بزرگسالان نیز در دور گروهی در چارچوب رقابت های گروه A با حریفان رو به رو شد. این تیم در اولین دیدار ۵ بر ۴ لهستان را برد و در بازی بعد ۶ بر ۳ از آلمان شکست خورد.

با این نتایج تیم بزرگسالان با ۴ امتیاز در رده چهارم گروه A قرار گرفت و راهی دور بازنده‎ها شد. این تیم در دور بازنده‎ها با تیم های آمریکا، سنگاپور، ژاپن، روسیه و سوئد برای کسب رتبه سیزدهم تا هجدهم رقابت خواهد کرد.

این مسابقات فردا ۱۲ شهریورماه در شهر سیراکوزای ایتالیا ادامه پیدا خواهد کرد.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس