تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور استان‌های ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به لزوم وجود تقویم سالانه در هر استان در رابطه با فعالیت‌های مشترک انجام شده بین حوزه و آموزش و پرورش، عنوان کرد: در این تقویم مشخص می‌شود که در طول سال‌تحصیلی چه کارهایی انجام شده و می‌شود. […]

[ad_1]

معاون امور استان‌های ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به لزوم وجود تقویم سالانه در هر استان در رابطه با فعالیت‌های مشترک انجام شده بین حوزه و آموزش و پرورش، عنوان کرد: در این تقویم مشخص می‌شود که در طول سال‌تحصیلی چه کارهایی انجام شده و می‌شود.

به گزارش ایسنا،، حجت‌الاسلام درودی در نشست مشترک کمیته همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش قطب ۳ کشور، با اشاره به این‌که برگزاری این جلسه در لرستان یکی از پیشنهادات اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوده، به ارائه توضیحاتی در رابطه با نحوه گزارش‌نویسی و ارسال مستندات فعالیت‌های انجام شده در استان‌ها برای دبیرخانه ستاد پرداخت.

وی ادامه داد: همکاران جهت ارائه گزارش خود باید ابتدا مصوبات جلسه گذشته و پیگیری‌های انجام شده در رابطه با آن‌ها را آورده و سپس مصوبات جدید جلسه فعلی را ذکر کنند. از همین گزارشات برای معرفی استان برتر در زمینه همکاری بین “حوزه” و “آموزش و پرورش” استفاده می‌شود.

درودی با اشاره به لزوم وجود تقویم سالانه در هر استان در رابطه با فعالیت‌های مشترک انجام شده بین حوزه و آموزش و پرورش، عنوان کرد: در این تقویم مشخص می‌شود که در طول سال‌تحصیلی چه کارهایی انجام شده و می‌شود.

معاون امور استان‌های ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به امتیازدهی به ستادهای استانی براساس توجه ادارات‌ کل آموزش و پرورش هر استان به اقدامات مشترک حوزه علمیه و آموزش و پرورش و ایجاد فضای کاری و تبلیغی مناسب برای این ستاد، اضافه کرد: در برخی از استان‌ها این فضا به‌خوبی ایجاد شده است و در برخی دیگر از استان‌ها فعالیت‌هایی در دست اقدام است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس