تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بر تاثیر پیوند عاطفی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه استان‌ها با جوانان در تقویت روحیه خودباوری ایثار و فداکاری جوانان تاکید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر مسعود حبیبی در هشتمین گردهمایی مسولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌ها، با اشاره به این که […]

[ad_1]

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بر تاثیر پیوند عاطفی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه استان‌ها با جوانان در تقویت روحیه خودباوری ایثار و فداکاری جوانان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر مسعود حبیبی در هشتمین گردهمایی مسولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان‌ها، با اشاره به این که بیش از ۱۱ هزار کانون هلال احمر در شاخه های مختلف دانشجویی، آزاد، روستایی، طلاب و دانش آموزی فعالیت دارند، این کانون‌ها را بستری مناسب برای فعالیت های بشردوستانه و پرورش جوانانی دینی دانست و گفت: اساس فعالیت سازمان جوانان در این کانون‌ها تکیه بر تقویت روحیه ایثار، فداکاری و گذشت است.

وی توجه به مقوله فرهنگ را امری لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: سازمان جوانان با برنامه‌ریزی‌های مختلف همچون دیدارهای اعضای جوان با خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان، برگزاری همایش‌های فرهنگی- مذهبی، مسابقات قرآنی، تشکیل هیئت حضرت علی اکبر در جمعیت‌های هلال احمر سراسر کشور و از تازه‌ترین آن‌ها جشنواره فرهنگی هنری هلال وصل، سعی در ترویج معارف ناب اسلامی در بین جوانان دارد.

حبیبی با تاکید بر نقش تاثیرگذار دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان ها، حضور در جمع مسئولین این دفاتر را فرصتی مناسب برای قدردانی از حمایت های فعالیت های فرهنگی سازمان جوانان در استان‌ها دانست و افزود: تعامل و پیوند عاطفی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر سراسر کشور با جوانان عضو این مجموعه انسان دوستانه، نقش موثری در ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و معارف دینی و تقویت روحیه خودباوری در بین اعضا دارد.  

وی با قدردانی از حجت السلام والمسلمین معزی برای ارتباط مستمر، تاثیرگذار، هدفمندانه و پدرانه با مجموعه سازمان جوانان و جوانان عضو هلال احمر اذعان داشت: رهنمودهای نماینده ولی رهبرمعظم انقلاب در هلال احمر راهگشای بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی انسانی و بشر دوستانه سازمان جوانان بوده است.  

نماینده ولی فقیه در هلال احمر نیز در ادامه با قدردانی از حضور رئیس سازمان جوانان در این گردهمایی، استفاده از پتانسیل اعضای جوان هلال احمر را یادآور شد و افزود: مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان‌ها باید با ارتباط بیش از پیش با حوزه جوانان این مجموعه، خصوصا بستر شورای فرهنگی استان، ضمن رصد فعالیت‌های فرهنگی به تقویت مباحث دینی و اسلامی بپردازند.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی با اشاره به وجود بیش از یک میلیون عضو جوان هلال احمر در سراسر کشور تصریح کرد: اینکه بتوانیم با برنامه ریزی و هدف گذاری، آنچه برای رشد و تعالی یک جوان هلال احمری لازم است را در قالب برنامه های مختلف به آن ها تفهیم کنیم، بسیار مطلوب است، اما مسئولین دفاتر استانی و معاونین حوزه باید بکوشند تا به ارائه طرح های جدید و ابتکاری، انگیزه جوانان برای شرکت در فعالیت‌های خداپسندانه و انسان دوستانه را دو چندان کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس