تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سردار محمد حسین بابایی در دیدارنیروهای مسلح استان و اعضای ستاد دفاع غدیر با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران  ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: وی افزود: روز گذشته مقام معظم رهبری دردیداربا فرماندهان سپاه و نیرهای مسلح به اهمیت این نیروها […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سردار محمد حسین بابایی در دیدارنیروهای مسلح استان و اعضای ستاد دفاع غدیر با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران  ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت:


وی افزود: روز گذشته مقام معظم رهبری دردیداربا فرماندهان سپاه و نیرهای مسلح به اهمیت این نیروها در نظام جمهوری اسلامی اشاره کردند و بیان داشتند این روزها برخی آقایان حرف هایی در تضعیف امنیت و نیروهای مسلح می زنند و همچنین این روزها غلط گویی ها و غلط پردازی های زیادی در خصوص مفاهیم انقلاب دارند.


 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه رهبر انقلاب به امنیت به عنوان موضوع مهم جامعه تاکید کردند ، گفت: رهبری برقراری امنیت را از وظایف نیروهای مسلح عنوان کردند و اشاره کردند که بیشتر مراقب باشید.


 


وی افزود: مقام معظم رهبری امنیت را فقط مختص به داخل کشور ندانستند بلکه بر امنیت خارج از کشور نیز تاکید کردند و در این رابطه به سپاه تاکید کردند که شما وظیفه بیشتری در این رابطه دارید.


 


بابایی با بیان اینکه سپاه سنگر مستحمکی است ، افزود: امنیت فقط امنیت نظامی نیست بلکه امنیت فکری و فرهنگی است که سپاه باید به دقت به آن بپردازد.


 


وی ادامه داد: سپاه باید تلاش کند تا در عرصه های فرهنگی ، اقتصادی ، هنری ، اجتماعی و … برای انقلابی اسلامی کار کرده ونقش اثر گذاری در این زمینه داشته باشد.


 


بابایی به سخنان قاطع مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید تلاش کنیم تا بی اعتمادی مطلق به آمریکا در بین مردم وجود داشته باشد ، گفت: مذاکره با آمریکا هرگز نتیجه نخواهد داشت.


 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه محور تمام توانمندی های نیروهای مسلح در تقویت روحیه انقلابی از سوی مقام معظم رهبری تاکید شده است، افزود: میل به دنیا شما را تضعیف می کند .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس