تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: حاصل زحمات علمی سی‌ساله دانشکده پزشکی واحد یزد تقدیم ۸۵۰  پزشک و ۱۲۵۰ نفر پرستار به حوزه مدیریت سلامت کشور است. به گزارش ایسکانیوز، احمد شجری با بیان اینکه دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد در آستانه سی‌سالگی […]

[ad_1]

رئیس دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: حاصل زحمات علمی سی‌ساله دانشکده پزشکی واحد یزد تقدیم ۸۵۰  پزشک و ۱۲۵۰ نفر پرستار به حوزه مدیریت سلامت کشور است.

به گزارش ایسکانیوز، احمد شجری با بیان اینکه دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد در آستانه سی‌سالگی قرار دارد،گفت: این دانشگاه توانسته در این مدت از مجموع ۲۳ دوره فارغ‌التحصیلی، ۸۵۰ نفر پزشک به جامعه پزشکی کشور تقدیم کند.

شجری گفت: دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب (ع) دانشگاه آزاد اسلامی یزد از سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار مترمربع و در فضای آموزشی و پژوهشی به مساحت ۷۸۰۰ مترمربع آغاز کرد و از سال ۶۸ نیز مسئولیت پرورش نیروهای علاقه‌مند به ادامه تحصیل در حوزه پرستاری را نیز بر عهده گرفته و اکنون ۸۵۰ نفر فارغ التحصیل از ۲۳ دوره در رشته پزشکی و ۱۲۵۰ نفر از ۲۷ دوره فارغ التحصیلی در رشته پرستاری به حوزه سلامت استان و کشور تقدیم کرده تا در گوشه‌ای از این کشور رنجی از تن رنجور دردمندی بکاهند.

شجری از اختصاص دو رشته کارشناسی ارشد رشته‌های «پرستاری داخلی جراحی» و «مراقبت‌های ویژه» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد هم خبر داد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس