تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در خصوص تأمین اجتماعی را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. به گزارش ایسکانیوز حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در […]

[ad_1]

رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در خصوص تأمین اجتماعی را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

به گزارش ایسکانیوز حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در خصوص تأمین اجتماعی را که به تصویب هیئت وزیران رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

به منظور صیانت از نیروی کار و تنظیم روابط میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در حوزه تأمین اجتماعی از جمله برخورداری از مزایای درمانی برای وضعیتهای خاص مانند اورژانس و بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان، تجمیع سوابق بیمه ای درمانی و بازنشستگی، محاسبه مزایای نقدی، بیماری های ناشی از اشتغال و حرفه و کمک هزینه عائله مندی و مزایای مشابه، این لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس