تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۱۵۹نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از طراحی، ساخت و تولید سامانه های دفاعی به منظور تأمین نیازهای نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشورحمایت همه جانبه کردند. به گزارش ایسکانیوز ، غلامرضا کاتب عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز – یکشنبه – مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ۱۵۹ نماینده […]

[ad_1]

۱۵۹نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از طراحی، ساخت و تولید سامانه های دفاعی به منظور تأمین نیازهای نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشورحمایت همه جانبه کردند.

به گزارش ایسکانیوز ، غلامرضا کاتب عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز – یکشنبه – مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ۱۵۹ نماینده مجلس در بیانیه ای از پیشرفت های صنعت دفاعی و موشکی کشور تقدیر کردند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: راهبرد دفاعی جمهوری اسلامی ایران، تولید قدرت بازدارنده از تکمیل تهدیدات دشمنان است که علاه بر تحکیم بنیه دفاعی کشور از مهم ترین پشتیبان های نظام جمهوری اسلامی ایران در اتخاذ مواضع بین المللی و ایستادگی در برابر قدرت های زیاده خواه است.
نمایندگان مجلس در این بیانیه تاکید کردند: صنعت دفاعی کشور بخشی از قدرت دفاعی ایران اسلامی است که مؤلفه های امنیت ساز دارد و در راستای آموزه های دینی و نیازهای راهبردی ظرفیت سازی شده است.
در ادامه این بیانیه نمایندگان مجلس یادآور شدند: بر پایه بنیان های صنایع دفاعی در دوران دفاع مقدس، رزمندگان حماسه ساز صنعت دفاعی، جهاد علمی و فناوری را با وجود تحریم های ظالمانه به الگویی موفق در اقتصاد مقاومتی تبدیل ساختند، تولید بومی انواع تجهیزات و تسهیلات دفاعی به ویژه سامانه های موشکی و رزم هوایی، دریایی، زمینی و پدافند تحسین برانگیز است.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این بیانیه ضمن حمایت همه جانبه از طراحی، ساخت و تولید سامانه های دفاعی به منظور تأمین نیازهای نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور از تلاش های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و صنایع وابسته در نقش آفرینی برای اقتدار علمی، دفاعی، بین المللی و در تکوین اقتصاد مقاومتی و نیز خنثی سازی تحریم های ظالمانه دشمنان قدردانی کردند.
نمایندگان مجلس اظهار امیدواری کردند که در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تحت ولایت فرماندهی معظم کل قوا، نیروهای مسلح پیشرو بوده و صنایع دانش بنیانی را با استفاده حداکثری از ظرفیت های علمی، پژوهشی و صنعتی صیانت کرده و جمهوری اسلامی ایران را همواره در تراز برتر منطقه ای و مقابله با توطئه های فرامنطقه ای، تولید قدرت بازدارندگی از تهدیدات احتمالی حفظ کند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس