تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته ملی پارالمپیک از تلاش‌های پرچمدار کاروان ایران در مسابقات تیراندازی با کمان المپیک ۲۰۱۶ ریو تقدیر کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در متن پیام این کمیته آمده است: «زهرا نعمتی پس از دو سال تلاش بی وقفه و کسب تنها سهمیه ورودی تیر و کمان کشورمان […]

[ad_1]

کمیته ملی پارالمپیک از تلاش‌های پرچمدار کاروان ایران در مسابقات تیراندازی با کمان المپیک ۲۰۱۶ ریو تقدیر کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در متن پیام این کمیته آمده است:

«زهرا نعمتی پس از دو سال تلاش بی وقفه و کسب تنها سهمیه ورودی تیر و کمان کشورمان به بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ به مصاف حریفان قدرتمند خود در ریو رفت و نتیجه را به ورزشکار المپیک روس واگذار کرد.

پرچمدار کاروان المپیک کشورمان که در بازی‌های پارالمپیک لندن ۲۰۱۲ موفق به کسب نخستین مدال طلای ورزش تیر و کمان المپیک و پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران شد، با حضور و پوشش اسلامی خود افتخار بزرگی را برای ورزش کشور در آوردگاه المپیک ریو به ارمغان آورد که ارزش آن کمتر از کسب مدال نبوده است.

کمیته ملی پارالمپیک از این بانوی توانمند ورزش کشور که با تلاش‌های ارزشمند خود موجب تغییر باورهای مردم کشورمان و جهان شد، صمیمانه تقدیر می‌نماید و آماده استقبال از ورزشکار ارزنده و توانمند خود برای حضور و اعزام به بازی‌های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ می‌باشد.»

۶۰۷//۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس