تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جمعی از کسبه خیابان های جمهوری و حافظ از اجرای طرح انضباط شهری و جمع آوری سد معبر بساط گستران  در محدوده پاساژ علاء الدین از شهرداری منطقه ۱۱ و نیروهای شهربان و معبر بان ناحیه یک تقدیر کردند. به گزارش ایسکانیوز امیر حسین عساری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ در […]

[ad_1]

جمعی از کسبه خیابان های جمهوری و حافظ از اجرای طرح انضباط شهری و جمع آوری سد معبر بساط گستران  در محدوده پاساژ علاء الدین از شهرداری منطقه ۱۱ و نیروهای شهربان و معبر بان ناحیه یک تقدیر کردند.

به گزارش ایسکانیوز امیر حسین عساری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ در این باره گفت: به دلیل افزایش سد معبر و مزاحمت های افراد سودجو و دلال در قالب فروش موبایل و لوازم جانبی در محدوده پاساژ علاءالدین که موجب نارضایتی کسبه و شهروندان شده و تردد عابران پیاده و نیز خودروها را با اشکال روبرو کرده بود ؛ طرح انضباط شهری با حضور و همکاری نهادها و ارگان های مربوطه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

عساری افزود: طی هماهنگی های انجام شده ؛ اجرای طرح پس از چندین روز اطلاع رسانی و آگاه سازی بساط گستران نسبت به حقوق شهروندی و قوانین و مقررات؛ با حضور نیروی انتظامی، نیروهای شهرداری منطقه۱۱ و ناحیه یک این منطقه ، عوامل شهربان و معبربان و همچنین نیروهای تعزیرات از هفتم شهریور ماه در محل آغاز شد و طی آن تمامی عوامل در موقعیت محدوده خیابان حافظ – جمهوری حضور داشته و نسبت به تأمین امنیت و انضباط شهری برای ارتقای نظم عمومی و رضایت شهروندان اقدام کردند.

به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ برابر تدابیر اتخاذ شده اجرای این طرح به صورت مستمر و دوره ای در دستور کار خدمات شهری قرار گرفت.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس