تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر آموزش و پرورش نیز در پیامی موفقیت این بانوی المپیکی کشورمان را تبریک گفت . به گزارش ایلنا، در بخشی از پیام علی اصغر فانی آمده است: کسب مدال توسط اولین دانش آموز دختر ایرانی در بازی های المپیک موجب افتخار و شادمانی ملت شریف ایران و افزایش انگیزه در میان دختران و […]

[ad_1]

وزیر آموزش و پرورش نیز در پیامی موفقیت این بانوی المپیکی کشورمان را تبریک گفت .

به گزارش ایلنا، در بخشی از پیام علی اصغر فانی آمده است: کسب مدال توسط اولین دانش آموز دختر ایرانی در بازی های المپیک موجب افتخار و شادمانی ملت شریف ایران و افزایش انگیزه در میان دختران و زنان سرافراز کشورمان برای حضور درعرصه های افتخارآفرینی جهانی شد . 

وی خطاب به علیزاده می افزاید : بی تردید دانش آموزان، به ویژه دختران دانش آموز، از پایبندی شما به ارزش های دینی، اعتماد به نفس، سخت کوشی و شجاعتتان الگو گرفته، تا افتخارات جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های ورزشی و علمی دنیا تکرارنمایند. اینجانب این موفقیت را به شما دانش آموز قهرمان، خانواده ی محترم، مدیران ورزش کشور، دست اندرکاران فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران، معلمان و مربیان تبریک گفته، از همه ی کسانی که زمینه ی کسب این افتخار را برای شما هموار نموده اند سپاسگزاری می کنم . 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس