تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، حمید چاوشی در این دیدار با اشاره به منش پهلوانی کرمانشاهیان در طول تاریخ و هشت سال دفاع مقدس بیان کرد کرمانشاه از دیر باز مهد پرورش قهرمانان وپهلوانان بوده است .  وی به لزوم توجه بیشتر به اخلاق و منش پهلوانی و قهرمانی تاکید کرد و گفت: اینکه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، حمید چاوشی در این دیدار با اشاره به منش پهلوانی کرمانشاهیان در طول تاریخ و هشت سال دفاع مقدس بیان کرد کرمانشاه از دیر باز مهد پرورش قهرمانان وپهلوانان بوده است .


 وی به لزوم توجه بیشتر به اخلاق و منش پهلوانی و قهرمانی تاکید کرد و گفت: اینکه یک قهرمان جهان همچون یک خدمتگزار بعد از کسب عنوان قهرمانی المپیک به روستاها رفته و در خدمت اقشار ضعیف بعنوان یک کارگر در میان آنان برای ساخت مسجد زحمت می‌کشد نشان از بینش وتفکر والای بسیجی بودن و عاری از تکبر یک ورزشکار است.


رئیس شعبه ۳۷دیوان عدالت افزود: شما(کیانوش رستمی) به عنوان اولین ورزشکار ایرانی کسب کننده مدال طلا خط شکن این رقابت ۲۰۱۶ در المپیک ریو بودید و این افتخاری بزرگ برای مردم پهلوان پرور کرمانشاه است .


همچنین در این دیدار کیانوش رستمی با تشریح فعالیت‌ها و زحماتی که در طول این مدت کشیده بیان داشت: در طول ۶ماهه آخر پیش از المپیک بدون مربی و با توسل به خدا و بانو حضرت معصومه(س) به آمادگی صد در صد رسیدم و با عزمی راسخ پا به عرصه میدان رقابت گذاشتم تا هم دل ملت و هم دل آقا را شاد کنم  که خدا را شکر دعای خیر ملت ایران و مقام معظم رهبری مورد قبول درگاه خداوند قرار گرفت و پیروز میدان شدم .


در پایان این دیدار حمید چاوشی به پاس تلاش‌ها و زحمات این قهرمان کرمانشاهی از وی تقدیر وتشکر کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس