تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در تماس تلفنی از سوی دفتر نخست وزیری ترکیه از مواضع و اظهارات دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری درخصوص کودتای ترکیه تقدیر و تشکر شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایلنا، سردار سرلشکر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در اولین یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه منطقه‌ای عاشورای نیروی […]

[ad_1]

در تماس تلفنی از سوی دفتر نخست وزیری ترکیه از مواضع و اظهارات دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری درخصوص کودتای ترکیه تقدیر و تشکر شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایلنا، سردار سرلشکر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در اولین یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه منطقه‌ای عاشورای نیروی زمینی سپاه که در محل دانشگاه تبریز برگزار شد، به‌تشریح مسائل پیرامونی دولت ترکیه پرداخته و موضع جمهوری اسلامی ایران را در قبال کودتای ترکیه، موضعی صریح، شفاف و از اولین موضع‌گیری‌های رسمی پس از وقوع کودتا دانست.

سرلشکر صفوی انجام کودتای ترکیه را با اطلاع کشورهای بیگانه همچون ایالات متحده آمریکا دانست و با اشاره به موضع‌گیری به‌هنگام و اصولی جمهوری اسلامی ایران درباره وقایع ترکیه، گفت: متأسفانه رسانه‌های ترکیه موضع‌گیری صریح و به‌موقع مسئولان ایران در رابطه با محکومیت کودتا را بازتاب ندادند.

همچنین بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی رحیم‌صفوی، در تماس تلفنی از سوی دفتر نخست وزیری ترکیه از مواضع و اظهارات دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری درخصوص کودتای ترکیه تقدیر و تشکر شده است.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس