تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] حجت الاسلام و المسلمین علیدادی در مراسم روز جهانی مسجد از اقدامات دکتر مونسان در توسعه فرهنگی مذهبی کیش تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش در آیین گرامیداشت روزجهانی مسجد از اقدامات فرهنگی مذهبی دکتر مونسان با اهدای لوح، تقدیر و تشکر کرد. […]

[ad_1]

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی در مراسم روز جهانی مسجد از اقدامات دکتر مونسان در توسعه فرهنگی مذهبی کیش تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش در آیین گرامیداشت روزجهانی مسجد از اقدامات فرهنگی مذهبی دکتر مونسان با اهدای لوح، تقدیر و تشکر کرد.

در متن این لوح آمده است:

 اتحاد و برادری، ذکر و نیاز، سجده و اندیشه ره آور اولین اقدام عملی پیامبر عظیم الشان اسلام در هجرت از مکه به مدینه در سرزمین مقدس قبا است.

مسجد محل فکر و ذکر محور تجمیع دلها پراکنده و ذهن‌های پریشان در مدینه النبی بدست با کفایت نبی مکرم اسلام (ص) است.

مکان تجلی امت همراه و همدل تحت زعامت امامت مسلمین و بروز و ظهور قدرت وحدت امت اسلامی در مقابل دشمنان تاریخی جلوه و شکوه ترسیم تابلوی بندگی جمعی در کمال نیاز به حضرت حق است.

برادر متعهد، دوست همراه، مدیر عبادت محور، مهندس فعال و پر تلاش، توسعه مساجد برای رسیدن به نقطه مطلوب در دوران مدیریت جنابعالی قابل تحسین و تقدیر است به همین مناسبت بر خود لازم دانستیم گوشه‌ای از فعالیت‌های جنابعالی را ارج نهاده و حضرتعالی را در ادامه راه گرانقدر توجه به مسجد و محراب دعا گو باشیم.

با توکل به خداوند متعال و با تکیه بر اشاعه و توسعه مراکز فرهنگی و مذهبی، توفیق رفیق طریق تکامل معنوی و معرفتی شما گردد و این الگوی بایسته در سطح جامعه تعمیم و تکثیر یابد.  

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس