تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

رییس مجلس خبرگان ضمن تقدیر از زحمات دولتمردان بر توجه جدی دولت بر رفع مشکلات اقتصادی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال، تأکید کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، چهارمین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم صبح امروز پنجشنبه در […]


رییس مجلس خبرگان ضمن تقدیر از زحمات دولتمردان بر توجه جدی دولت بر رفع مشکلات اقتصادی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال، تأکید کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، چهارمین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم صبح امروز پنجشنبه در دبیرخانه این مجلس در قم برگزار شد. در ابتدای این جلسه آیت الله احمد جنتی در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را بر دولتمردان جمهوری اسلامی تبریک گفت.
رئیس مجلس خبرگان در ادامه، ضمن تقدیر از زحمات دولتمردان افزود: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری مسأله ساده زیستی و پرهیز از رواج اشرافیت در بین مسؤولان نظام اسلامی است که بیش از پیش باید مورد توجه دولت محترم باشد.
آیت الله جنتی همچنین بر توجه جدی دولت بر رفع مشکلات اقتصادی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال، تأکید کرد.
وی همچنین مبارزه اساسی با قاچاق کالا، حمایت و فعال کردن صنایع کوچک و بزرگ داخلی و برخورد جدی با پدیده حقوق های نجومی که موجب حفظ و ارتقای سطح اعتماد عمومی جامعه و مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز هست، را یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.
رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان با اشاره به دشمنی ها و بدعهدی های نظام سلطه به ویژه آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی، خواستار اتخاذ مواضع قاطع و صریح دولت نسبت به آمریکا شد و خاطر نشان ساخت: ایجاد مانع برای گسترش گرایش به آمریکا که همواره در بیانات مقام معظم رهبری نیز مورد اشاره و تأکید است از وظایف دولت بوده و دولت محترم نیز با توجه به همین تأکیدات با صراحت به اتخاذ موضع علیه جنایات آمریکا بپردازد و تبعیت از ولایت فقیه را در قول و عمل خود به نمایش بگذارد از همین رو ضروری است نسبت به عوامل فتنه و فتنه گران حساسیت بیشتری از خود نشان دهد.
به گزارش دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، پس از سخنان آیت الله جنتی، جلسه هیئت رئیسه وارد دستور شد و اعضاء به بررسی مسائل مربوط به مجلس خبرگان رهبری پرداختند.منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس