تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ششصد و بیست ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب زنجان در سایت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ثبت نام کرده‌اند. ناشران بخش‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی بیشترین تقاضا را برای حضور در این نمایشگاه دارند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، ثبت نام برای حضور در نمایشگاه […]

[ad_1]

کتاب

ششصد و بیست ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب زنجان در سایت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ثبت نام کرده‌اند. ناشران بخش‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی بیشترین تقاضا را برای حضور در این نمایشگاه دارند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، ثبت نام برای حضور در نمایشگاه کتاب استان زنجان از تاریخ ۴ تا ۱۵ مردادماه از طریق سایت www.icfi.ir انجام شد. در این مدت ۶۲۰ ناشر برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند.

۱۸ ناشر پزشکی، ۷ ناشر حقوقی، ۶۰ ناشر دانشگاهی، ۱۶ ناشر تخصصی زبان، ۳۸۴ ناشر عمومی، ۵ ناشر کشاورزی، ۳۳ ناشر کمک آموزشی، ۸۶ ناشر کودک و نوجوان و ۴ ناشر عرضه کننده آثار هنری متقاضی حضور در این نمایشگاه هستند.

در بخش فروش متمرکز نیز ۷ ناشر حضور خواهند داشت.

سیصد و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی و هشتمین نمایشگاه کتاب استان زنجان از تاریخ ۲ تا ۸ شهریور ماه به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل مصلای این شهر برگزار می‌شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس