تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت در مورد عملکردش در اجرای طرح تحول سلامت، گفت که علیرغم توضیحات وزیر، تقاضاکنندگان تفحص از این توضیحات قانع نشدند و قرار شد کمیسیون در جلسه بعدی در این رابطه تصمیم گیری کند. محمدنعیم امینی فرد در […]

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت در مورد عملکردش در اجرای طرح تحول سلامت، گفت که علیرغم توضیحات وزیر، تقاضاکنندگان تفحص از این توضیحات قانع نشدند و قرار شد کمیسیون در جلسه بعدی در این رابطه تصمیم گیری کند.

محمدنعیم امینی فرد در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: کمیسیون بهداشت و درمان امروز به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت بهداشت در خصوص طرح تحول سلامت پرداخت که این جلسه با حضور وزیر بهداشت و معاونانش و محجوب، قاضی پور و زهرا سعیدی به نمایندگی از تقاضاکنندگان تفحص برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه بعد از توضیحات وزیر و نمایندگان تقاضاکننده تفحص و رییس کمیسیون بهداشت، نمایندگان متقاضی اعلام کردند که از توضیحات قانع نشدند از این رو مقرر گردید که در جلسه بعدی کمیسیون یعنی بعد از تعطیلات مجلس در این رابطه تصمیم گیری شود که کمیسیون به این موضوع ورود پیدا کند یا خیر؛ البته اگر حتی کمیسیون به این نتیجه برسد که دلیلی برای ورود به تفحص نیست ولی تقاضاکنندگان به تفحص مصر باشند گزارش در صحن علنی قرائت می شود.

به گفته وی، نحوه قرائت گزارش تفحص در صحن علنی طبق ماده ۲۱۴ آیین نامه، قرائت گزارش توسط سخنگوی کمیسیون و ارائه توضیحاتی از سوی یکی از نمایندگان تقاضاکننده تفحص است و در نهایت نمایندگان در صحن به تقاضای تفحص رای می دهند.

وی گفت: ۱۲ نفر از نمایندگان درخواست تفحص را مطرح کرده اند که محور این تفحص عملکرد وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت و تخصیص منابع است.

وی در پایان افزود: کمیسیون بهداشت در جلسه صبح نیز بررسی احکام برنامه ششم در حوزه بهداشت و درمان پرداخت که باید این پیشنهادات تا روز چهارشنبه جمع بندی شده و به کمیسیون تلفیق برنامه ارائه شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس