تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری، سیدعلی قاسمی بعد از ظهر امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد با بیان اینکه تحولات در در دولت تدبیر و امید در نظام آموزشی و سایر نهادها،  شاهد رشد و بالندگی بوده ایم گفت : علیرغم مشکلات اقتصادی حاکم بر دولت بیش از […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری، سیدعلی قاسمی بعد از ظهر امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد با بیان اینکه تحولات در در دولت تدبیر و امید در نظام آموزشی و سایر نهادها،  شاهد رشد و بالندگی بوده ایم گفت : علیرغم مشکلات اقتصادی حاکم بر دولت بیش از ۲۰۰ طرح نیمه تمام دولت قبلی طی سه سال اخیر به بهره برداری رسید.


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تشریح اینکه تفکر  عقلانیت را از ویژگی های دولت یازدهم است افزود:با درایتی که انجام گرفت طی این مدت از پیشروی برخی از طرح ها که فاقد توجیه بود ، جلو گیری شد.


وی با اشاره در ادمه به رشد نرخ مشارکت در آموزش و پرورش استان اشاره کرد و تصریح کرد: با حسن اعتمادی که بین مردم و مسئولین بوجودآمده است نرخ مشارکت از ۱۵ درصد به ۲۱ درصد رسیده است.


قاسمی در قسمت دیگری از سخنان خود به نقش رسانه ها در جامعه اشاره کرد و افزود:رسانه‌ها  به مثابه اندیشه آدمی برای ارتقا جامعه بشری است و یکی از وظایف خطیر رسانه ها انتقال پیام مبتنی بر اندیشه، بینش و نگارش است.


 


 


 


 


 


 


.


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس