تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

به گزارش ایلنا از ساری، سیدعلی قاسمی بعد از ظهر امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد با بیان اینکه تحولات در در دولت تدبیر و امید در نظام آموزشی و سایر نهادها،  شاهد رشد و بالندگی بوده ایم گفت : علیرغم مشکلات اقتصادی حاکم بر دولت بیش از ۲۰۰ […]


به گزارش ایلنا از ساری، سیدعلی قاسمی بعد از ظهر امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد با بیان اینکه تحولات در در دولت تدبیر و امید در نظام آموزشی و سایر نهادها،  شاهد رشد و بالندگی بوده ایم گفت : علیرغم مشکلات اقتصادی حاکم بر دولت بیش از ۲۰۰ طرح نیمه تمام دولت قبلی طی سه سال اخیر به بهره برداری رسید.


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تشریح اینکه تفکر  عقلانیت را از ویژگی های دولت یازدهم است افزود:با درایتی که انجام گرفت طی این مدت از پیشروی برخی از طرح ها که فاقد توجیه بود ، جلو گیری شد.


وی با اشاره در ادمه به رشد نرخ مشارکت در آموزش و پرورش استان اشاره کرد و تصریح کرد: با حسن اعتمادی که بین مردم و مسئولین بوجودآمده است نرخ مشارکت از ۱۵ درصد به ۲۱ درصد رسیده است.


قاسمی در قسمت دیگری از سخنان خود به نقش رسانه ها در جامعه اشاره کرد و افزود:رسانه‌ها  به مثابه اندیشه آدمی برای ارتقا جامعه بشری است و یکی از وظایف خطیر رسانه ها انتقال پیام مبتنی بر اندیشه، بینش و نگارش است.


 


 


 


 


 


 


.


 


 


 


 


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس