تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هیأت وزیران در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی و نیز ضرورت تمرکز زدایی از فعالیت های اجرایی، با واگذاری برخی اختیارات دستگاه های اجرایی به واحدهای استانی مربوط موافقت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت دولت این تصمیم را در جلسه مشترک […]

[ad_1]

هیأت وزیران در راستای اجرای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اقتصاد مقاومتی و نیز ضرورت تمرکز زدایی از فعالیت های اجرایی، با واگذاری برخی اختیارات دستگاه های اجرایی به واحدهای استانی مربوط موافقت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، هیأت دولت این تصمیم را در جلسه مشترک امروز(چهارشنبه) خود با استانداران که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، اتخاذ کرد و مقرر شد تا کلیه وزرا و روسای مؤسسات دولتی و مدیران عامل شرکت های دولتی، آن دسته از وظایف و اختیارات خود را که واگذاری آنها منع قانونی ندارد و موجب نقض سیاست های کلان ستادی نمی شود، به واحدهای استانی متناظر خود تفویض کنند.
بر پایه این تصمیم، به پیشنهاد استانداران اختیاراتی از وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و سازمان حفاظت محیط زیست به واحدهای استانی آنان تفویض شد.
در این جلسه همچنین پنج استاندار منتخب در حوزه های اقتصاد مقاومتی، اجتماعی و فرهنگی، سیاسی، سفرهای استانی رییس جمهوری و حوادث غیرمترقبه، گزارشی از فعالیت های حوزه خود به هیأت وزیران ارایه دادند و اعضای دولت به بحث و پیرامون آنها پرداختند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس