تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دومین نشست صمیمی مدیران گروه های آموزشی گفت: به منظور تسریع در امور ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان به مدیران گروههای آموزشی تفویض اختیار بیشتری می دهیم. به گزارش ایسکانیوز، در آستانه شروع نمیسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مهرداد نوابخش به همراه هیئت […]

[ad_1]

دانشگاه آزاد اسلامی

رییس واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دومین نشست صمیمی مدیران گروه های آموزشی گفت: به منظور تسریع در امور ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان به مدیران گروههای آموزشی تفویض اختیار بیشتری می دهیم.

به گزارش ایسکانیوز، در آستانه شروع نمیسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مهرداد نوابخش به همراه هیئت رییسه این واحد بزرگ دانشگاهی در دومین نشست صمیمانه خود با مدیران گروههای آموزشی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: با شعار دانشجو سالاری و احترام به دانشجو به استقبال سال تحصیلی می رویم.

او با تاکید بر گسترش کیفیت آموزشی در دانشگاه افزود: تلاش ما بر این باشد تا از استادان متخصص و برند هر رشته استفاده نماییم و نسبت استاد و دانشجو در کلاسها استاندارد سازی شود.

نوابخش با بیان اینکه فرهنگ زیر بنای همه امور است گفت: برگزاری کرسی های نظریه پردازی با مشارکت دانشجویان و استادان با هدف گسترش وکیفی سازی امور فرهنگی یکی از اهداف مهم دانشگاه می باشد.

در پایان این جلسه مدیران گروههای آموزشی به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف آموزشی و پژوهشی پرداختند.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس