تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را به دور از نگاه سیاسی دنبال خواهد کرد. حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار گزارش‌هایی در مورد فساد مالی در شهرداری تهران، اظهار کرد: ما معتقدیم وقتی […]

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را به دور از نگاه سیاسی دنبال خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار گزارش‌هایی در مورد فساد مالی در شهرداری تهران، اظهار کرد: ما معتقدیم وقتی درباره وجود فساد، مساله ای مطرح می شود، به هر دلیلی که طرح شده باشد باید آن را مورد واکاوی و بررسی قرار داد، در غیر اینصورت افکار عمومی همه نیروهای نظام را متهم میشناسد؛ متهمی که نه اتهامش اثبات شده و نه تبرئه شده است.

وی افزود: متاسفانه در کشور ما به همه مسائل، نگاه سیاسی وجود دارد و این باعث می شود حقیقت پنهان بماند.

این نماینده مجلس، اعمال نظارت درست را بهترین روش برای جلوگیری از بروز فساد عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر طبق برخی اظهارات خود اعضای شورای شهر هم در مظان این اتهامات هستند که قاعدتا باید از حقوق خودشان دفاع کنند.

مازنی ادامه داد: بعد از انتشار این گزارش ها، نوبت به دستگاههای نظارتی دیگر مثل سازمان بازرسی کل کشور و دستگاههای دیگر می رسد که وظایف خود را در قبال موارد مطرح شده انجام دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مجلس از جایگاه نظارتی خود تحقیق و تفحص از شهرداری را در دستور کار دارد، گفت: نگاه مجلس از موضع سیاسی نیست بلکه ما از این جهت موضوع را دنبال خواهیم کرد که اگر جایی فسادی هست شناسایی شود و حل شود و مدیرانی که زحمت کشیدند و افراد سالمی که خدمت می کنند از چنین اتهامی که همه را زیر سوال می برد تبرئه شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس