تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضور ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری این دانشگاه با بزرگترین پارک علم و فناوری روسیه امضا شد. به گزارش ایلنا، تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با پارک علم و فناوری skolkova روسیه طی مراسمی در حاشیه سی و سومین اجلاس جهانی پارک های […]

[ad_1]

با حضور ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری این دانشگاه با بزرگترین پارک علم و فناوری روسیه امضا شد.

به گزارش ایلنا، تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با پارک علم و فناوری skolkova روسیه طی مراسمی در حاشیه سی و سومین اجلاس جهانی پارک های علم وفناوری که به مدت ۳ روز در مسکو و با حضور روسای پارک های فناوری جهان به عنوان بزرگ ترین رویداد جهانی در این حوزه در جریان بود، امضا شد.


در این مراسم واشقانی فراهانی ، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی به معرفی توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان پرداخت و افزود: این تفاهم نامه شروع خوبی برای توسعه فعالیت های فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سطح بین المللی خواهد بود.


وی افزود: این تفاهم نامه به ۳ زبان انگلیسی، فارسی و روسی امضا شد و مهمترین نقطه عطف آن، راه اندازی دفتر دانشگاه آزاد در پارک skolkova و همچنین راه اندازی دفتر بزرگ ترین پارک روسیه در دانشگاه آزاد اسلامی است.


گفتنی است، موضوع این تفاهم نامه در راستای انجام فعالیت هایی چون آموزش ، توسعه و فناوری ، برگزاری نمایشگاه های مشترک و … است که به امضا واشقانی رسید. در این برنامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، مدیر کل دفتر توسعه فناوری و ارتباط باصنعت دانشگاه ، مسئول دفتر راه اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولین دفتر دانشگاه آزاد اسلامی در مسکو  واشقانی را همراهی می کردند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس