تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تفاهم نامه‌ای برای ساخت، تجهیز و راه‌اندازی پنج پلاتو نمایشی در پنج شهر استان کردستان باحضور علی جنتی بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری کردستان منعقد شد. به گزارش ایلنا، در این تفاهم‌نامه که علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان آن را امضا کردند، آمده است […]

[ad_1]

تفاهم نامه‌ای برای ساخت، تجهیز و راه‌اندازی پنج پلاتو نمایشی در پنج شهر استان کردستان باحضور علی جنتی بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری کردستان منعقد شد.

به گزارش ایلنا، در این تفاهم‌نامه که علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان آن را امضا کردند، آمده است که محل اجرای این پروژه‌ها در شهرهای سنندج، سقز ، مریوان ، بیجار و قروه خواهد بود.


مجری ساخت پلاتوها شهرداری شهرهای یاد شده هستند که تا پایان سال ۹۵ آن را تکمیل خواهند کرد و بهره‌برداری از این پلاتوها بر عهده انجمن هنرهای نمایشی هر شهر خواهد بود.


استانداری کردستان حمایت مادی و معنوی و رفع موانع در زمینه ساخت پلاتوها و تبلیغات شهری اجراهای آینده را برعهده دارد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز متعهد شده در صورت واگذاری این پلاتو ها به انجمن‌های هنرهای نمایشی علاوه بر ۵۰۰ میلیون ریال کمک برای تجهیز، حمایت معنوی و نظارت بر اجراها، حمایت از اجرای مستمر گروه های نمایشی را انجام دهد.


تفاهم‌نامه ساخت و تجهیز پنج پلاتو یاد شده همزمان با مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان منعقد شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس