تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اتحادیه با این تصمیم قصد دارد ضمن حفظ کیفیت بازی و شادابی تیم ها، زمینه حضور برخی بازیکنان جوان تر را هم در این رقابت ها فراهم کند که می تواند در بلند مدت، برای تیم ملی انگلستان هم موثر واقع شود. قرار است در فصل آتی و از دور یک چهارم به بعد […]

[ad_1]

اتحادیه با این تصمیم قصد دارد ضمن حفظ کیفیت بازی و شادابی تیم ها، زمینه حضور برخی بازیکنان جوان تر را هم در این رقابت ها فراهم کند که می تواند در بلند مدت، برای تیم ملی انگلستان هم موثر واقع شود.

قرار است در فصل آتی و از دور یک چهارم به بعد FA CUP، هر تیم یک تعویض چهارم هم داشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، این طرح بصورت آزمایشی از امسال اجرا خواهد شد؛ همانطور که در فینال کوپا آمه ریکای ۲۰۱۶ نیز شاهدش بودیم. تحقیقات جامعی در این زمینه آغاز شده تا تاثیر انجام تعویض چهارم در فوتبال مشخص شود. قرار است در جام حذفی انگلیس، از دور یک چهارم به بعد چنانچه بازی به وقت اضافه بکشد، تیم ها بتوانند تعویض چهارمی هم داشته باشند.

 

 

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است:” اتحادیه با این تصمیم قصد دارد ضمن حفظ کیفیت بازی و شادابی تیم ها، زمینه حضور برخی بازیکنان جوان تر را هم در این رقابت ها فراهم کند که می تواند در بلند مدت، برای تیم ملی انگلستان هم موثر واقع شود. این تغییر با توجه به درخواست بعضی صاحب نظران اعمال شده و خبرها حاکی از این هستند که تغییراتی در قوانین رقابت های لیگ برتر انگلستان نیز در راه هستند.”

 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس