تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مصطفی کوشکی کارگردان و بازیگر نمایش «باد شیشه را می‌لرزاند» جای خود را به محمدصادق ملک داد. به گزارش ایلنا، نمایش «باد شیشه را می‌لرزاند» به کارگردانی مشترک مصطفی کوشکی و هستی حسینی که پیش از این در سالن تئاتر مستقل تهران به صحنه رفته و با استقبال بسیاری از سوی تماشاگران و منتقدان […]

[ad_1]

مصطفی کوشکی کارگردان و بازیگر نمایش «باد شیشه را می‌لرزاند» جای خود را به محمدصادق ملک داد.

به گزارش ایلنا، نمایش «باد شیشه را می‌لرزاند» به کارگردانی مشترک مصطفی کوشکی و هستی حسینی که پیش از این در سالن تئاتر مستقل تهران به صحنه رفته و با استقبال بسیاری از سوی تماشاگران و منتقدان روبه‌رو شده بود، بار دیگر از ۴ مهرماه و با تغییری در گروه بازیگران اجراهای عمومی خود را آغاز خواهد کرد.


مصطفی کوشکی که علاوه بر کارگردانی، به عنوان یکی از بازیگران در این اثر حضور داشت؛ در اجراهای تازه این نمایش به دلیل چینش متفاوت صندلی‌های سالن، تغییر در نوع اجرا و نیاز به هدایت دقیق‌تر گروه اجرا ایجاد شده است؛ جای خود را به محمد صادق ملک داد. 


بر این اساس شهروز دل افکار، شهره رعایتی، محمد صادق ملک بازیگران این نمایش‌اند که در سالن مستقل تهران اجرا می‌شود.


گفتنی است؛ این نمایش اثر تحسین شده سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، کاندید بهترین نمایشنامه‌نویسی، بهترین کارگردانی، بهترین طراحی صحنه و برنده تندیس بهترین بازیگر مرد در مسابقه اصلی تئاتر ایران است.


نمایش “باد شیشه را می‌لرزاند” به نویسندگی مهدی کوشکی و کارگردانی مشترک مصطفی کوشکی و هستی حسینی از ۴ مهر تا ۲ آبان‌ماه ساعت ۱۸ در تئاتر مستقل تهران واقع در تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰ به صحنه می‌رود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس