تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۴
این بار اومانیا وارد می شود

برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر استقلال خوزستان، محسن بنگر را نیمکت نشین کرد تا علیرضا نورمحمدی را جانشین او کند.

به گزارش گذار نیوز، محسن بنگر که در دیدار برابر پدیده در هفته اول لیگ برتر در روز خوبش نبود، در دیدار برابر استقلال خوزستان نیمکت نشین شد تا علیرضا نورمحمدی جانشین او در خط دفاعی شود.
علیرضا نورمحمدی نیز در برابر استقلال خوزستان نتوانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد تا برانکو در دیدار حساس برابر سپاهان بار دیگر به فکر تغییر در ساختار دفاعی اش باشد و احتمالا شاهد بازگشت مایکل اومانیا به ترکیب اصلی و حضورش در کنار مارکو ماریچ خواهیم بود. احتمال حضور محسن بنگر با توجه به سابقه سپاهانی این مدافع نیز وجود خواهد داشت و باید دید برانکو در روز بازی چه تغییرات جدیدی در حساس ترین بازی تیمش در نظر خواهد گرفت.

در حال حاضر تنها دو بازیکن خط دفاعی این تیم جایگاه ثابت و مستحکی در خط دفاعی خواهند داشت و رامین رضاییان و مارکو ماریچ کاملا مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ هستند. در ادامه تغییرات احتمالی خط دفاعی پرسپولیس در دیدار هفته سوم را مشاهده فرمایید.

پلان یک: بابک حاتمی، محسن بنگر، مارکو ماریچ، رامین رضاییان
پلان دو: بابک حاتمی، مایکل اومانیا، مارکو ماریچ، رامین رضاییان
پلان سه: علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، مارکو ماریچ، رامین رضاییان
پلان چهار: علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، مارکو ماریچ، رامین رضاییان

باید دید برانکو ایوانکوویچ در دیدار حساس برابر سپاهان که شکست در آن می تواند دامنه انتقادات را به نیمکت پرسپولیسی ها با شدت بیشتری همراه کند چه ترکیبی را در خط دفاعی اش به میدان خواهد فرستاد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس