تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حکم ناصر مهردادی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران “ولی اله محمدی” جایگزین رضا شایسته در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)،صبح امروز و با حضور جمعی از  مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، ولی اله […]

[ad_1]

انتصاب

با حکم ناصر مهردادی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران “ولی اله محمدی” جایگزین رضا شایسته در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)،صبح امروز و با حضور جمعی از  مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، ولی اله محمدی به عنوان سرپرست جدید اداره محیط زیست اسلامشهر منصوب و معارفه و از تلاش های رضا شایسته در طول دوران تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است: «امید است است با اتکاء به ایزد متعال و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید به منظور صیانت و حفاظت از عرصه های محیط زیست در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل با بکارگیری نیروهای کارآمد و دلسوز در تحقق انجام این مهم موفق و موید باشید».

این گزارش می افزاید: ولی اله محمدی پیش از این ریاست ادارات حفاظت محیط زیست شهرستانهای اسلامشهر،پاکدشت،رباط کریم و شمیرانات را درکارنامه مدیریتی خود داشته و یکی از مدیران با سابقه قبلی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران محسوب می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس