تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: برای تامین بازار مصرف گوشت مرغ در ماه رمضان مشکلی نداریم و در مورد قیمت نیز منتظر تصمیم شرکت پشتیبانی امور دام هستیم. به گزارش گذارنیوز محمد یوسفی با بیان اینکه افزایش قیمت با گران‌فروشی دو مقوله جدا از یکدیگر هستند، اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت […]

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: برای تامین بازار مصرف گوشت مرغ در ماه رمضان مشکلی نداریم و در مورد قیمت نیز منتظر تصمیم شرکت پشتیبانی امور دام هستیم.

مرغ

به گزارش گذارنیوز محمد یوسفی با بیان اینکه افزایش قیمت با گران‌فروشی دو مقوله جدا از یکدیگر هستند، اظهار کرد: با توجه به اینکه قیمت مرغ در حال حاضر کمتر از میزان معقول است لذا برای ماه رمضان مقداری افزایش قیمت خواهیم داشت.

به گفته وی در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ کمتر از ۶۰۰۰ تومان است که اگر این روال ادامه یابد، فعالیت بسیاری از مرغداری‌ها متوقف می‌شود.

یوسفی اظهار کرد: در حال حاضر شرکت پشتیبانی امور دام ۱۰۰ هزار تن ذخیره گوشت مرغ دارد. همچنین جوجه‌های یک‌روزه به منظور تولید مرغ گوشتی در سالن‌های پرورش هستند تا عرضه در بازار ماه رمضان آماده شوند؛ بنابراین برای تامین نیاز ماه رمضان با کمبود مرغ گوشتی مواجه نخواهیم بود و اوضاع مطلوب ارزیابی می‌شود.

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی میزان تولید مرغ گوشتی در سال گذشته را دو میلیون و ۲۰۰ هزار تن عنوان کرد و گفت: برای سال جاری احتمال افزایش این میزان تولید وجود ندارد چراکه شرکت پشتیبانی امور دام امکان ذخیره گوشت مرغ را ندارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس