تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر از ارسال پرونده موکلش به شعبه ۲۱ دادگاه تجدیدنظر مستقر در دادگاه انقلاب خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا قهرمان شجاعی با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس اعتراضی که به حکم صادره داشتیم، خواهان بررسی مجدد پرونده شدیم. بر همین اساس پرونده موکلم به […]

[ad_1]

وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر از ارسال پرونده موکلش به شعبه ۲۱ دادگاه تجدیدنظر مستقر در دادگاه انقلاب خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا قهرمان شجاعی با بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس اعتراضی که به حکم صادره داشتیم، خواهان بررسی مجدد پرونده شدیم. بر همین اساس پرونده موکلم به شعبه ۲۱ دادگاه تجدیدنظر ارسال شده است.

بر اساس این گزارش، شجاعی ۱۹ تیرماه سال جاری از ارایه لایحه اعتراضی موکلش به حکم صادره از سوی دادگاه کارکنان دولت خبر داده بود.

همچنین وکیل‌مدافع علی‌اکبر جوانفکر سی‌ام خردادماه به خبرنگار ایسنا گفته بود که موکلش به ۹۱ روز حبس تعزیری محکوم شده است و قطعاً به حکم صادره اعتراض خواهند کرد.

هفتم دی ماه سال گذشته اولین جلسه دادگاه علی‌اکبر جوانفکر مدیرعامل اسبق خبرگزاری ایرنا و سه خبرنگار پیشین روزنامه ایران به صورت غیرعلنی در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری برگزار شد.

پس از برگزاری جلسه نخست، رییس شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت، پرونده را به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه بازگرداند تا ایرادات موجود در این پرونده برطرف شود.

شعبه بازپرسی پس از انجام بررسی‌های لازم و رفع نواقص مورد نظر قاضی، پرونده را دوباره به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت بازگرداند و جلسه بعدی را روز نهم خرداد ماه تعیین کرد.

قهرمان شجاعی وکیل‌مدافع جوانفکر ۲۶ دی ماه سال گذشته به خبرنگار ایسنا گفته بود: این پرونده با شکایت دادستانی تهران تشکیل شده و اتهام موکلم تمرد در برابر ماموران قضایی عنوان شده است.

جلسه بعدی رسیدگی به پرونده «علی‌اکبر جوانفکر» یکشنبه – نهم خردادماه – در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه ویژه کارکنان دولت برگزار شد. جوانفکر مشاور رسانه‌ای رئیس دولت دهم پس از پایان جلسه دادگاه گفت:‌ امروز آخرین جلسه دادگاه تشکیل شد که علاوه بر من سه تن از همکارانم از خود دفاع کرده‌ایم و امیدوارم تبرئه شویم.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس