تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور ضمن اعلام تعهد ۸۴۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز کشور در سال جاری گفت: پیش بینی می‌کنم در سال شاهد بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان مشارکت خیرین مدرسه ساز در کشور باشیم. به گزارش ایسنا، محمدرضا حافظی در نشست خبری همایش خیرین مدرسه‌ساز در سواحل مکران که با حضور […]

[ad_1]

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور ضمن اعلام تعهد ۸۴۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز کشور در سال جاری گفت: پیش بینی می‌کنم در سال شاهد بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان مشارکت خیرین مدرسه ساز در کشور باشیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا حافظی در نشست خبری همایش خیرین مدرسه‌ساز در سواحل مکران که با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و همچنین برخی از دریاداران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد، اظهار کرد: روزی که مجمع خیرین مدرسه‌ساز فعالیت خود را در کشور شروع کردند، تعداد آنها انگشت شمار بود، اما در حال حاضر بیش از ۶۵۰ هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور و حدود ۱۰۰۰ نفر خیر از سراسر جهان در این مجمع حضور داشته و در راستای مدرسه‌سازی و رفع محرومیت‌های آموزشی در کشور فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: در زمان تحریم‌ها، خیری را از کشور انگلستان داشتیم که به علت آنکه نمی‌توانست به طور مستقیم پول به کشور وارد کند، مبالغ خود را از طریق مسافرین به کشور وارد می‌کرد و تا کنون ۱۷ مدرسه در کشور ساخته و به فعالیت‌های خود نیز ادامه می‌دهد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور در ادامه ضمن اشاره به خدمات ارزنده خیرین مدرسه‌ساز در کشور گفت: در چند وقت اخیر شاهد حضور خیری در کشور بودیم که زمانی که به مجمع خیرین مدرسه ساز کشور مراجعه کرد، قصد راه‌اندازی یک مدرسه به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در منطقه سیستان و بلوچستان داشت، اما پس از حضور در این منطقه و مشاهده کاستی‌ها و محرومیت‌های آن و به علت همکاری و برخورد خوب مسئولین آموزش و پرورش با وی در حال حاضر به نیت امام زمان (عج) ساخت ۳۱۳ مدرسه در مناطق محروم کشور را تعهد کرده است.

حافظی ادامه داد: مرتفع شدن حل مشکلات مناطق محروم در کشور نیازمند عزم ملی است و امیدواریم مشارکت‌ و سرمایه گذاری‌های خیرین باعث توسعه ملی و همه جانبه کشور شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس