تاریخ انتشار: ۱۰ فرو ۱۳۹۵

به دنبال تیراندازی در مرکز بازدیدکنندگان کنگره آمریکا، یک نفر از اعضای پلیس زخمی شد.

به گزارش “گذارنیوز” ، رسانه‌های آمریکایی از تیراندازی در مرکز بازدیدکنندگان ساختمان کنگره آمریکا در شهر واشنگتن دی‌.سی‌ خبر داده‌اند. خبرها حاکی از آن است که در این واقعه، ساختمان کنگره و کاخ سفید تعطیل شده اند.
تعطیلی کنگره آمریکا و کاخ سفید در پی واقعه تیراندازی
افزون بر این، بر اساس گزارش رسانه ها، یک نیروی پلیس در جریان تیراندازی مذکور زخمی شده و فرد ضارب نیز دستگیر شده است. هنوز هیچ گونه اخباری مبنی بر تروریستی بودن واقعه مخابره نشده است.
تکمیلی:
یک مأمور امنیتی کنگره که نخواسته نامش فاش شود به «رویترز» گفته فرد شلیک کننده، به بیمارستان منتقل شده است. این مأمور، فرد ضارب را مورد شناسایی قرار نداده و اطلاعات بیشتری نیز در این زمینه نداده است. با این حال، به گفته وی مظنون دیگری در این ماجرا وجود ندارد.
تعطیلی کنگره آمریکا و کاخ سفید در پی واقعه تیراندازی + تکمیلی
این واقعه در شرایطی رخ داد که به دلیل تعطیلات عید پاک، بخش های اصلی و اداری کاخ سفید و کنگره تعطیل بوده و تعداد کمی از نمایندگان در واشنگتن حضور دارند. با این حال، این واقعه درست چند ساعت پس از انجام یک مانور مبارزه با تهاحم مسلحانه رخ داده و همین امر، موضوع را پیچیده ساخته است.
سرویس مخفی، موقتاً گردشگران را از محوطه اطراف کاخ سفید دور کرد، اما گفته می شود که اوضاع اندکی بعد به حالت عادی بازگشته است. با این حال، مقامات امنیتی در حال بررسی موضوع هستند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس