تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۵

– معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دزفول با اشاره به فعالیت تعداد نامعلومی مرکز غیرقانونی ترک اعتیاد در این شهرستان گفت:تاکنون پنج مرکز غیرقانونی ترک اعتیاد در دزفول تعطیل شده اند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
امیر عیسی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تلاش برای شناسایی مراکز غیرقانونی ترک اعتیاد در شهرستان دزفول خبر داد و گفت: اگر چه آمار دقیقی از تعداد این مراکز غیرقانونی در دست نیست ولی با شناسایی صورت گرفته، در ۲ ماه آینده تعداد زیادی از این مراکز تعطیل می شوند.
وی ادامه داد: به دلیل نبود نظارت بر مراکز غیرقانونی ترک اعتیاد فعالیت این مراکز در شهرستان دزفول مشکل ساز شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول ادامه داد: با تصمیم فرمانداری دزفول برای اثرگذار بیشتر اعضای هیات امنای مراکز ترک اعتیاد باید حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد روانپزشکی و یا دارای مدرک پزشکی باشد.
وی با اشاره به نبود مرکز ویژه معتادان پر خطر و بیماران ناشی از مصرف زیاد مواد مخدر در شهرستان دزفول گفت: با راه اندازی چنین مرکزی می توان شاهد جمع آوری معتادان پرخطر از سطح شهرستان بود.
عیسی زاده از آموزش به عنوان مهمترین راه مبارزه با مواد مخدر یاد کرد و گفت: آموزش قشرهای مختلف مردم در دستور کار جدی است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول با اشاره به رشد ۱۶ درصدی کشف مواد مخدر و دستگیری عوامل فروش مواد افیونی گفت:دزفول یکی از شهرهای پیشرو در زمینه مبارزه با مواد مخدر در استان خوزستان است.
۶۰۶۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس