تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دولت کانادا در یک گزارش اعلام کرده که بیش از ۷۰ دستگاه گلکسی نوت ۷ به دلیل خرابی باتری دچار مشکل گرمای بیش از حد شده‌اند. آنچه دولت کانادا اعلام کرده باعث شد آمار گوشی‌های معیوبی که در سطح جهان از طرف سامسونگ به عنوان گوشی‌های نوت ۷ معیوب اعلام شده بود به دو برابر رقم […]

[ad_1]

دولت کانادا در یک گزارش اعلام کرده که بیش از ۷۰ دستگاه گلکسی نوت ۷ به دلیل خرابی باتری دچار مشکل گرمای بیش از حد شده‌اند. آنچه دولت کانادا اعلام کرده باعث شد آمار گوشی‌های معیوبی که در سطح جهان از طرف سامسونگ به عنوان گوشی‌های نوت ۷ معیوب اعلام شده بود به دو برابر رقم قبلی برسد. سامسونگ روز ۱۱ شهریور اعلام کرد که ۳۵ مورد گوشی به دلیل خرابی باتری دچار مشکل شده‌اند و این شرکت هم به همین دلیل فروش را متوقف کرده و برای جمع‌آوری گوشی‌های فروخته شده در سطح جهان فراخوان داده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیجی کالا، دولت کانادا و شرکت سامسونگ برای جمع‌آوری گوشی‌های گلکسی نوت ۷ در کانادا با یکدیگر همکاری دارند. احتمالا این آمار جدید اعلام شده از گوشی‌های معیوب شامل مواردی چون آتش‌سوزی در جیپ گرند چروکی در فلوریدا و گوشی‌ای که عامل آتش‌سوزی در یک گاراژ در کارولینای جنوبی بود هم می‌شوند. یکی دیگر از گزارش‌های رسیده از ایالات متحده درباره کودک ۶ ساله‌ای بود که هنگام استفاده از نوت ۷ دچار آسیب‌دیدگی شد. ظاهرا گلکسی نوت ۷ در دستان این کودک آتش می‌گیرد و باعث ایجاد سوختگی در بدن او می‌شود. دولت کانادا اعلام کرده که علاوه بر ایالات متحده آمریکا یک حادثه مربوط به نوت ۷ هم در این کشور رخ داده است.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس