تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اظهار کرد: در هفته جاری احتمال بارش نزدیک به صفر است و رطوبت هوا رفته رفته کاهش می‌یابد. این شرایط برای آلوده شدن هوا بر اثر ریزگردها مناسب است؛ اما بر اساس پیش‌بینی‌ها سرعت وزش باد نیز بیش از ۱۰ کیلومتر بر ساعت نخواهد شد و احتمال […]

[ad_1]

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اظهار کرد: در هفته جاری احتمال بارش نزدیک به صفر است و رطوبت هوا رفته رفته کاهش می‌یابد. این شرایط برای آلوده شدن هوا بر اثر ریزگردها مناسب است؛ اما بر اساس پیش‌بینی‌ها سرعت وزش باد نیز بیش از ۱۰ کیلومتر بر ساعت نخواهد شد و احتمال سالم ماندن هوا در هفته جاری زیاد است.

به گزارش ایسنا، لیلا نظری گفت: امروز صد و بیست و ششمین روزی است که هوای تهران از نظر شاخص آلودگی، سالم است.

وی اظهار کرد: گزارش‌های رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای پایتخت نشان می‌دهد شاخص میانگین، امروز شنبه ۳۰ مرداد روی عدد ۸۱ است. بدین ترتیب هوا در حد استاندارد و سالم محسوب می‌شود. روز جمعه نیز هوا با شاخص ۸۵ سالم بود.

به گفته سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، از ابتدای سال تاکنون ۱۱ روز پاک، ۱۲۶ روز سالم و ۱۷ روز ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، هوا بهتر شده است. همچنین از ابتدای مرداد ماه تاکنون تنها ۳ روز (۵ تا ۷ مرداد) هوا ناسالم بوده و ۲۷ روز سالم بوده است.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آنگونه که نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد، در هفته جاری احتمال بارش نزدیک به صفر است و رطوبت هوا رفته رفته کاهش می‌یابد. این شرایط برای آلوده شدن هوا بر اثر ریزگردها مناسب است اما بر اساس پیش‌بینی‌ها سرعت وزش باد نیز بیش از ۱۰ کیلومتر بر ساعت نخواهد شد و احتمال سالم ماندن هوا در هفته جاری زیاد است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس