تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تعداد دقیق گنجایش تماشاگران ورزشگاه آزادی تهران مشخص شد. به گزارش ایسکانیوز، غلامرضا بهروان با اشاره به برگزاری دربی پایتخت گفت: شب گذشته تا به الان شرایط را تحت نظر داشتیم و همه چیز برای برگزاری بازی مهیا است. امیدوارم فارغ از هر نتیجه‌ای تماشاگران از دیدن یک بازی خوب لذت ببرند. قرار بود […]

[ad_1]

تعداد دقیق گنجایش تماشاگران ورزشگاه آزادی تهران مشخص شد.

به گزارش ایسکانیوز، غلامرضا بهروان با اشاره به برگزاری دربی پایتخت گفت: شب گذشته تا به الان شرایط را تحت نظر داشتیم و همه چیز برای برگزاری بازی مهیا است. امیدوارم فارغ از هر نتیجه‌ای تماشاگران از دیدن یک بازی خوب لذت ببرند. قرار بود درهای ورزشگاه آزادی ساعت ۱۲ ظهر باز شود اما با توجه به حضور تماشاگران تصمیم گرفتیم زودتر درهای ورزشگاه آزادی را باز کنیم.

وی با بیان اینکه تعداد دقیق صندلی‌ها و جایگاه تماشاگران ورزشگاه آزادی ۷۸،۱۱۶ صندلی است اظهار داشت: این تعداد به جز دو جایگاه ویژه و CIP است و اگر این دو را هم اضافه کنیم نزدیک به ۸۰ هزار نفر می‌شود. ما طبق دستور شورای تأمین ۸۰ درصد ورزشگاه را بلیت‌فروشی کردیم.

بهروان تصریح کرد: شب گذشته دیدم که بعضی‌ها بدون بلیت آمده بودند که از آنها خواهش کردم به خانه‌هایشان بروند چرا که در ورزشگاه آزادی بلیت‌فروشی نمی‌شود.

رئیس برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: ۲۵ همیار پزشک در بین تماشاگران هستند تا در صورت بروز مشکل به هموطنان کمک کنند.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس