تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل دانشجویان غیرایرانی، از راه اندازی دفاتر امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی در برخی از دانشگاه‎ها و استان ها خبر داد و گفت: تاکنون این دفاتر در هشت استان و دانشگاه راه اندازی شده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، صمد حاج جباری با اشاره به آخرین وضعیت ایجاد دفاتر کنسولی […]

[ad_1]

مدیر کل دانشجویان غیرایرانی، از راه اندازی دفاتر امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی در برخی از دانشگاه‎ها و استان ها خبر داد و گفت: تاکنون این دفاتر در هشت استان و دانشگاه راه اندازی شده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، صمد حاج جباری با اشاره به آخرین وضعیت ایجاد دفاتر کنسولی در دانشگاه ها گفت: پیش از این دفاتر کنسولی در دانشگاه‌های شیراز، اصفهان، مشهد، قم و قزوین ایجاد شده بود.

وی ادامه داد: اخیرا این دفتر توسط دانشگاه کرمان، دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز راه اندازی شده است.

مدیرکل امور دانشجویان غیرایرانی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران دارای ۵۰۰ دانشجوی غیرایرانی در حوزه پزشکی است که خواستار راه اندازی دفتر کنسولی برای انجام امور کنسولی خود بودند که این دفتر در راستای درخواست این دانشجویان ، راه اندازی شد.

حاج جباری افزود: دفاتر کنسولی با هدف رفاه حال دانشجویان غیرایرانی و تسهیل امور تحصیلی آنان راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: دانشجویان غیر ایرانی برای تمدید اقامت، مهاجرت، صدور ویزا و به طور کلی امور کنسولی خود باید به دفتر کنسولی مرکزی در تهران مراجعه می کردند که با راه اندازی این دفاتر در برخی استان ها و دانشگاه‌ها از تردد این دانشجویان کاسته شده است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس