تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاور عالی سازمان سنجش، آمار نهایی داوطلبان و ظرفیت پذیرش در آزمون‌های کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ را اعلام کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، حسین توکلی با بیان این مطلب گفت: برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش […]

[ad_1]

نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تا ۲ ماه آینده اصلاح می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش، آمار نهایی داوطلبان و ظرفیت پذیرش در آزمون‌های کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، حسین توکلی با بیان این مطلب گفت: برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی برای رشته‌های با آزمون ۱۷۱ هزار و ۶۹۲ داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۷۴ هزار و ۱۶۰ نفر زن و سایر داوطلبان مرد بودند.

او با اشاره به برگزاری آزمون مذکور در صبح جمعه ۲۲ مردادماه در ۱۷۳ شهرستان کشور افزود: از ۱۷۱ هزار و ۶۹۲ داوطلب متقاضی ۱۵۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب در جلسه حاضر بودند که ۶۶ هزار و ۸۷۰ نفر آنها زن و مابقی آنها مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد ظرفیت پذیرش دوره‌های مذکور نیز گفت: ظرفیت پذیرش برای رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ۱۸۷ هزار و ۲۵۰ نفر است.

شرکت ۸۹ هزار و ۷۱۲ متقاضی در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

توکلی در ادامه گفت: برای شرکت در آزمون رشته‌های با آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵، ۸۹ هزار و ۷۱۲ نفر ثبت‌نام نمودند که از این تعداد ۳۶ هزار و ۲۳۰ نفر زن و ۵۳ هزار و ۴۸۲ نفر مرد هستند. این آزمون در صبح جمعه ۲۲ مردادماه در ۷۳ شهرستان برگزار شد و ۷۷ هزار و ۵۴۴ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند.

او افزود: ظرفیت پذیرش دوره‌های مذکور ۱۶۹ هزار و ۲۳۶ نفر است.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس