تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در خارک  از افزایش دو برابری کشورهای مشتری نفت ایران خبر داد و گفت: روزانه بیش از دو میلیون بشکه نفت و میعانات گازی ایران به خارج از کشور صادر می شود. موسوی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در خارک  از افزایش دو برابری کشورهای مشتری نفت ایران خبر داد و گفت: روزانه بیش از دو میلیون بشکه نفت و میعانات گازی ایران به خارج از کشور صادر می شود.


موسوی افزود تعداد کشورهای خریدار نفت ایران از پنج به ده کشور افزایش یافته است.  


وی از توسعه ظرفیت  ذخیره‌سازی نفت خام  خبر داد و افزود به منظور افزایش توان عملیاتی صادرات نفت نسبت به تجهیز، نوسازی و توسعه اسکله‌ها و زیرساخت‌ها اقدام شده است و شاهد ارتقای سطح توانمندی در عرصه صادرات هستیم.


موسوی با اشاره به دستیابی پایانه‌های نفتی ایران به رکوردهای جدید صادراتی گفت: بارگیری همزمان ده  فروند نفتکش در جزیره خارک یکی از دستاوردهای مهم در این زمینه بوده است.


وی با اشاره به واکنش مثبت جامعه جهانی به افزایش صادرات نفت ایران ، افزود  افزایش صادرات نفت ایران در حالی شکل گرفته است که رقبای ما از همه توان خود برای جلوگیری از این روند استفاده می‌کنند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس