تاریخ انتشار: ۱۷ خرد ۱۳۹۴

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازداشت جمعی از اخلال گران مراسم حرم امام خمینی (ره) خبر داد به گزارش گذارنیوز  محمدصالح جوکار تاکید کرد: قطعا موضوع بر هم زدن مراسم سخنرانی مسئولان و شخصیت های سیاسی کشور باید مورد بررسی قرار گیرد . لذا با توجه به اینکه امسال هم در […]

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازداشت جمعی از اخلال گران مراسم حرم امام خمینی (ره) خبر داد

حرم امام

به گزارش گذارنیوز  محمدصالح جوکار تاکید کرد: قطعا موضوع بر هم زدن مراسم سخنرانی مسئولان و شخصیت های سیاسی کشور باید مورد بررسی قرار گیرد . لذا با توجه به اینکه امسال هم در حرم مطهر امام شاهد این اتفاقات بودیم و تعدادی هم در این راستا بازداشت شده اند باید موضوع با دقت بررسی شود که چه کسانی می خواستند مراسم را بر هم بزنند.

نماینده مردم یزد اظهار داشت : بازجویی از این افراد در حال انجام است تا مشخص شود پشت صحنه چه کسانی بوده اند .وی گفت : شواهد و قرائنی که در دست داریم نشان می دهد به این افراد از سوی برخی جریانات توصیه شده که نظم مراسم را بر هم بزنند.

وی تاکید کرد : اینکه برخی اخلال در مراسم ارتحال امام را به نیروهای حزب الله نسبت می دهد به هیچ وجه اینگونه نبوده است.

نعمتی: رفتار های افراطی جفا در حق نظام است

همچنین بهروز نعمتی، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس ضمن انتقاد از اخلال در مراسم سالگرد حضرت امام(ره) گفت : حرم امام خمینی باید به دور از منازعات سیاسی یکی از امن ترین اماکن این کشور باشد لذا اگر افراد به هر دلیلی یا بهانه ای بخواهند در مراسم اخلال ایجاد کنند اصلا برای هیچ کس پذیرفته نیست.

وی افزود: اخلال گران افراد تنگ نظر و کوته فکری هستند که این مسایل را برای نظام پیش می آورند در حالی که ما معتقدیم باید این سیستم اصلاح شود و نهادهای مربوطه با این افراد برخورد کنند چرا که رییس جمهور دومین فرد سیاسی این مملکت است وحسن خمینی از یادگاران امام هستند .

نعمتی تاکید کرد : چنینی رفتارهایی جفا در حق نظام و امام است . وقتی در میتینگ ها و همایش ها آقایان هر چه می خواهند به ریییس جمهور می گویند دیگر نیازی نیست در حرم امام هم به این رفتارهای خود ادامه دهند .

وی درباره علت سکوت نمایندگان در برابر اخلال گران سالگرد ارتحال امام (ره)گفت : مجلس امروز نمی بایست به این مساله بی توجهی می کرد و بهتر بود نسبت به این مساله واکنش نشان می داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس