تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴

روزنامه آس اسپانیا گزارش داد که بهنام برزای ، هافبک تیم استقلال از امروز باید به اردوی ختافه ملحق شود و دوره آزمایشی یک ماهه را پشت سر بگذارد. به گزارش گذار نیوز :” بهنام برزای ، هافبک ایرانی باید امروز به ختافه ملحق شود و دوره آزمایشی سه هفته ای تا یک ماهه را پشت […]

روزنامه آس اسپانیا گزارش داد که بهنام برزای ، هافبک تیم استقلال از امروز باید به اردوی ختافه ملحق شود و دوره آزمایشی یک ماهه را پشت سر بگذارد.

بهنام برزای

به گزارش گذار نیوز :” بهنام برزای ، هافبک ایرانی باید امروز به ختافه ملحق شود و دوره آزمایشی سه هفته ای تا یک ماهه را پشت سر بگذارد. ختافه با استقلال تماس گرفته است تا اجازه بدهند که بازیکن تیم امیدهای ایران کارش را زیر نظر فران اسکریبا آغاز کند و پس از آن مربی ختافه نظر نهایی را در مورد خرید یا عدم خرید وی ابراز می کند.”

این روزنامه در ادامه از رفتار اخیر مظلومی انتقاد کرده است و نوشته است :” نکته عجیب این است که پرویز مظلومی ، سرمربی فعلی استقلال با این که بازیکن تیمش در این مدت در دوره آزمایشی حاضر شود مخالفت کرده است.”

روزنامه آس همچنین از قول برزای نوشته است :” هر بازیکنی دوست دارد که روزی در اروپا بازی کند و من هم از این قضیه مستثنی  نیستم اما استقلال تیم بزرگی است و اگر به من اجازه سفر ندهند، در ایران می مانم.”

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس