تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل سایت استانداری آذربایجان غربی، نادر صفرزاده امروز در مراسمی که در سالن اجتماعات اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد ، با بیان اینکه باید مشکلات و مسائل و موانع پیش روی توسعه و پیشرفت تعاونی ها آسیب شناسی شود، گفت: اگر امروز شاهد ضعف و […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل سایت استانداری آذربایجان غربی، نادر صفرزاده امروز در مراسمی که در سالن اجتماعات اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد ، با بیان اینکه باید مشکلات و مسائل و موانع پیش روی توسعه و پیشرفت تعاونی ها آسیب شناسی شود، گفت: اگر امروز شاهد ضعف و کاستی‌هایی در بخش تعاون هستیم بخاطر ضعیف عمل کردن در بخش تعاون است.


وی افزود: ضروری است برای جبران این کاستی ها گام های بلندی برداشته شود. همچنین آموزش های لازم نیز در این خصوص باید ارائه شود.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان ، گفت : در این سخنان ، رهبر معظم انقلاب نقشه راه و بایدها و نبایدها را در ۷ محور مشخص کردند که باید مد نظر تمام مدیران و مسئولان قرار گیرد چرا که عمل به این رهنمودها و فرمایشات  فرصت بی‌بدیلی برای گسترش زمینه‌های مختلف بخصوص در زمینه رشد و توسعه تعاون می تواند فراهم کند.


صفرزاده اضافه کرد : آذربایجان غربی پتانسیل و ظرفیت های بسیاری در بخش تعاون دارد که باید از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده کند.


وی با بیان اینکه تعاون‌گران علاوه بر تحقق شعار سال برای جامه عمل پوشاندن به توسعه پایدار نیز می‌توانند ایفای نقش کنند، اظهار داشت: باید با الهام از تعاونی‌های موفق برای رشد کمی و کیفی تعاونی‌ها اهتمام جدی صورت گیرد.


وی گفت: تعاونی‌های استان در سال گذشته ۴۳ میلیون دلار صادرات داشته اند.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: سال گذشته پنج شرکت تعاونی برتر در استان وجود داشت که امسال این تعداد به ۱۵ شرکت تعاونی برتر رسیده است.


وی بیان کرد: با واگذاری بخشی از کارها به بخش تعاون، کشور در حوزه های مختلف رشد خواهد کرد.


رئیس اتاق تعاون هم در یازدهمین جشنواره تجلیل از تعاونیهای برتر استان آذربایجان غربی گفت: اتاق تعاون در سال گذشته ۳۵ هزار نفر ساعت برای تعاونگران دوره آموزشی برگزار کرده است.


محمودرضا شریفی خواه ادامه داد: همچنین ۳۰۰ کارت بازرگانی نیز برای شرکتهای تعاونی صادر شده است.


در این مراسم از تعاونی های برتر استان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


همچنین لوح تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اهداء و از زحمات او قدردانی شد.


هم اکنون ۲ هزار و ۱۹۱ تعاونی در آذربایجان غربی وجود دارد که این تعداد تعاونی برای ۳۷ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس