تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مخالفان ونزوئلا در تظاهرات ضد رئیس جمهور این کشور به خیابان‌ها ریختند. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، مخالفان دولت ونزوئلا امروز – پنجشنبه – با شعار ” این دولت سرنگون خواهد شد” در خیابان‌های کاراکاس به تظاهرات پرداختند تا برای برگزاری همه پرسی علیه دولت “نیکلاس مادورو”، رئیس جمهوری سوسیالیست ونزوئلا به […]

[ad_1]

مخالفان ونزوئلا در تظاهرات ضد رئیس جمهور این کشور به خیابان‌ها ریختند.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، مخالفان دولت ونزوئلا امروز – پنجشنبه – با شعار ” این دولت سرنگون خواهد شد” در خیابان‌های کاراکاس به تظاهرات پرداختند تا برای برگزاری همه پرسی علیه دولت “نیکلاس مادورو”، رئیس جمهوری سوسیالیست ونزوئلا به این دولت فشار وارد کنند.


هزاران تظاهرکننده که از سرتاسر ونزوئلا به این شهر آمده بودند امیدوار بودند تا خشم خود را علیه شرایط بحرانی اقتصاد ونزوئلا نشان دهند.


حمایت از رئیس جمهوری در پی کاهش شدید قیمت نفت و اقتصاد دولتی راکد این کشور به کمتر از ۲۵ درصد رسیده و این کشور عضو اپک را، به بحران فرو برده است.


از عوامل این بحران می‌توان به تورم بالا، سه سال رکود اقتصادی، کمبود مواد غذایی اولیه و صفوف طولانی در مغازه‌ها اشاره کرد.


در پی این تظاهرات پلیس در اطراف کاراکاس به حالت آماده باش آمده و مخالفان اعلام کرده ‌اند که در همه راه‌های اصلی موانع کار گذاشته شده است و اتوبوس‌ها عبور و مرور را مسدود کرده بودند.


بسیاری از مغازه‌ها در این مسیر‌‌ به دلیل ترس از خشونت‌های احتمالی که در سال ۲۰۱۴ منجر به کشته شدن حدود ۴۳ نفر شد، اماکن بازرگانی خود را بسته‌اند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس