تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمدعلی وکیلی از تصویب پیشنهاد خود در خصوص حق تبلیغات تلویزیونی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد علی وکیلی – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در روز‌های گذشته در کمیسیون فرهنگی مسئله حق تبلیغات تلویزیونی رأی نیاورده بود، با اعتراض […]

[ad_1]

محمدعلی وکیلی از تصویب پیشنهاد خود در خصوص حق تبلیغات تلویزیونی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد علی وکیلی – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در روز‌های گذشته در کمیسیون فرهنگی مسئله حق تبلیغات تلویزیونی رأی نیاورده بود، با اعتراض شدید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش روبه‌رو شد و روز گذشته پس از توضیحات رئیس فدراسیون فوتبال، مسئولین وزارت ورزش در جلسه‌ای با مسئولین سازمان صدا و سیما در یک جلسه چند ساعته نهایتاً پیشنهاد اینجانب رأی آورد.

وی ادامه داد: با توجه به ضرورت حل اختلاف بین وزارت ورزش و سازمان صدا و سیما در بحث حق تبلیغات تلویزیونی پیشنهادی از سوی اینجانب به کمیسیون فرهنگی ارائه شد که به تصویب رسید.

وکیلی خاطرنشان کرد: در این پیشنهاد که اجرای آن مربوط به برنامه ششم توسعه است، دولت ملزم خواهد شد تا سال اول با مشارکت وزارت ورزش و همچنین سازمان صدا و سیما آئین نامه چگونگی سهم تبلیغات تلویزیونی هرکدام از این دستگاه‌ها از رقابت‌های ورزشی را تهیه و به مجلس ارائه بدهد.

وکیلی افزود: این پیشنهاد روز گذشته با ۱۰ رأی موافق و یک مخالف در کمیسیون فرهنگی رأی آورد و سپس به کمیسیون تلفیق می‌رود تا بعد از تصویب در این کمیسیون، برای رأی گیری نهایی به صحن علنی مجلس ارائه شود.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس