تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایندگان مردم در خانه ملت لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان تصویب کردند. به گزارش ایسکانیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز یک شنبه لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان را با ۱۴۹ رأی موافق، ۸ رأی مخالف […]

[ad_1]

نمایندگان مردم در خانه ملت لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان تصویب کردند.

به گزارش ایسکانیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز یک شنبه لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان را با ۱۴۹ رأی موافق، ۸ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۶ نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

این لایحه شامل یک ماده واحده و تبصره به شرح زیر است:

ماده واحده این لایحه تصریح می‌کند: موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان مشتمل بر یک مقدمه و ۲۲ ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

همچنین براساس تبصره این ماده واحده نیز، در اجرای ماده ۲۰ این موافقت‌نامه رعایت اصل ۱۳۹ و در اجرای ماده ۲۱ آن رعایت اصول ۷۷ و ۱۲۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس