تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ، یحیی یوسف پور روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستاناظهار داشت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری بالغ بر ۱۰۷ میلیارد ریال برای سال آینده مصوب شد و با تخصیص این اعتبار گام موثری در راستای توسعه زیرساخت های محمودآباد برداشته خواهد شد. وی […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ، یحیی یوسف پور روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستاناظهار داشت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری بالغ بر ۱۰۷ میلیارد ریال برای سال آینده مصوب شد و با تخصیص این اعتبار گام موثری در راستای توسعه زیرساخت های محمودآباد برداشته خواهد شد.


وی با اشاره به اهمیت توجه مدیران به شعار اقتصاد مقاومتی ادامه داد : تمامی مدیران شهرستان تا پایان سال یک پروژه عمرانی در حوزه اقتصاد مقاومتی را باید به ثمر برسانند .


نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد افزود: اجرای پروژه های عمرانی اقتصاد مقاومتی از سوی مدیران دستگاه ها جز شاخص ارزیابی عملکرد مدیران محسوب خواهد شد.


یوسف پور با بیان اینکه آمار و اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: اگر کشوری بخواهد در حوزه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی پیشرفت کند باید از آمار وارقام  دقیق بهره مند باشد.


وی ظرفیت گردشگری در محمودآباد را مهم ارزیابی و اضافه کرد: دریا ، جنگل ، صنایع دستی ، آب بندان ها و … از ظرفیت هایی ست که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


فرماندار محمودآباد گفت: به دنبال احداث موزه تاریخی ، مردم شناسی در سطح شهرستان هستیم تا با تحقق این مهم گردشگران این حوزه نیز به این شهرستان جذب شوند.


یوسف پور افزود: شهرستان محمودآباد در حوزه تولید گل وگیاهان زینتی جز شهرستان های شاخص استان است و با همت تولید کنندگان توانسته  ۶۰۰ نفر را به صورت مستقیم و ۳هزار نفر را به صورت غیر مستقیم مشغول به کار کند.


وی گفت: این شهرستان در تولید گل های شاخه بریده در استان رتبه اول و در تولید گل وگیاه زینتی در مازندران رتبه دوم را به دست آورده است و می توان با تکیه بر این ظرفیت اقتصاد واشتغال منطقه را شکوفا کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس