تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۴

وحید طالب لو به پیشنهاد جدی پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن این تیم نه گفت و می خواهد در فصل آینده با مهدی رحمتی برای رسیدن به دروازه استقلال رقابت کند. به گزارش گذار نیوز، گلر باتجربه و محبوب استقلالی ها که با توجه به شرایط این تیم درون دروازه با پیشنهاد جدی پرسپولیس برای حضور […]

وحید طالب لو به پیشنهاد جدی پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن این تیم نه گفت و می خواهد در فصل آینده با مهدی رحمتی برای رسیدن به دروازه استقلال رقابت کند.

وحید طالب لو

به گزارش گذار نیوز، گلر باتجربه و محبوب استقلالی ها که با توجه به شرایط این تیم درون دروازه با پیشنهاد جدی پرسپولیس برای حضور روی نیمکت این تیم مواجه شده است، تصمیم نهایی خود برای حضور در این تیم را گرفت.

دروازه بان استقلال صبح امروز در تمرین آبی پوشان حضور یافت و در گفتگویی با پرویز مظلومی اعلام کرد تصمیمش برای حضور در استقلال را گرفته و به دنبال رقابت با مهدی رحمتی است و به هیچ وجه قصد جدایی از تیم محبوبش را ندارد.

در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر جدایی احتمالی وحید طالب لو با توجه به حضور مهدی رحمتی در این تیم شنیده می شد و البته طالب لو نیز پیشنهاد خوبی از پرسپولیسی ها دریافت کرده بود. طالب لو علیرغم اینکه این فرصت را داشت تا به واسطه محرومیت سوشا مکانی در دیدار هفته اول پرسپولیس، جایگاه خود را در این تیم تثبیت کند اما ترجیح داد به این پیشنهاد نه بگوید و شانس خود را برای رقابت با مهدی رحمتی آزمایش کند.

طالب لو که سالیان زیادی در استقلال به بازی مشغول است و یکی از کاپیتان های این تیم به حساب می آید نمی خواهد خاطرات خوبش به همراه این تیم را خراب کند و ترجیح می دهد در سکوت و بدون هیاهو به فوتبالش ادامه دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس