تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه پانیونیوس یونان از تمدید قرارداد چهار بازیکن این تیم از جمله دو ملی‌پوش ایرانی سرخپوشان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز، مسئولان باشگاه پانیونیوس تصمیم دارند تا قرارداد چهار بازیکن یونانی و ایرانی خود را با ارائه پیشنهادهایی ظرف روزهای آینده تمدید کنند. قراردادهای ریسوانیس و مانولیس، دو بازیکن یونانی تیم پانیونیوس تابستان سال […]

[ad_1]

کریم انصاری فر

باشگاه پانیونیوس یونان از تمدید قرارداد چهار بازیکن این تیم از جمله دو ملی‌پوش ایرانی سرخپوشان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز، مسئولان باشگاه پانیونیوس تصمیم دارند تا قرارداد چهار بازیکن یونانی و ایرانی خود را با ارائه پیشنهادهایی ظرف روزهای آینده تمدید کنند.

قراردادهای ریسوانیس و مانولیس، دو بازیکن یونانی تیم پانیونیوس تابستان سال آینده خاتمه می‌باید و مسئولان این باشگاه به‌دنبال تمدید دو ساله آنها هستند. ریسوانیس و مانولیس در خط دفاعی بازی می‌کنند و از جمله مهره‌های کلیدی تیم پانیونیوس به شمار می‌روند.

کریم انصاری‌فرد، بهترین مهاجم تیم پانیونیوس که محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم دارد، سومین بازیکنی است که با پیشنهاد تمدید دو ساله قراردادش مواجه شده. مسعود شجاعی، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس نیز که دو ماه قبل قرارداد دو ساله مشروط با این باشگاه منعقد کرد، با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه شده است.

سران باشگاه پانیونیوس می‌خواهند در سه فصل آینده سوپرلیگ یونان از شجاعی بهره ببرند.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس